sklep
potencje sklep

Aders e-mailsklep@peptydy.eu

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 ProduktySermorelin Acetate 
WZÓR Z CMS:


320.00
Ilość
- +

Sermorelin Acetate
Nouveaux

Sermorelin Acetate

Cennik 

Ilość opakowań Informacje Wartość
1 stężenie: 10mg
1 x 320 zł
320 zł
2 stężenie: 10mg
2 x 310 zł
620 zł
3 stężenie: 10mg
3 x 300 zł
900 zł
4 stężenie: 10mg
4 x 290 zł
1160 zł

Sermorelin Acetate Nouveaux

Sermorelina (lub zmodyfikowana postać hormonu uwalniającego hormon G 1-29) należy do grupy białek i hormonów. Jego wzór cząsteczkowy to C149H246N44O42S, a jego masa cząsteczkowa wynosi 3357.96. Peptyd ten zawiera 29 aminokwasów w swoim łańcuchu i jest syntetyzowany najkrótszym fragmentem endogennego hormonu uwalniającego hormon wzrostu.

Naukowcy badają tę grupę peptydów od wielu lat, począwszy od 1980 r., Kiedy doktor D. Rudman testował ten związek jako narzędzie w procesach przeciwstarzeniowych, a doktor William Wehrenberg szukał różnych peptydów, a zwłaszcza GHRh, aby zidentyfikować, która część tego peptydu jest potrzebny do stymulacji przysadki mózgowej; wyeliminował pojedyncze aminokwasy w celu zbadania peptydu i stwierdził, że tylko 29-kwasowy łańcuch był odpowiedzialny za stymulację przysadki mózgowej. W 1999 r. Naukowcy Goa i Prakash sprawdzili sermorelin GH jako prowokacyjną metodę degustacji niedoboru endogennego hormonu G.
Najbardziej znanymi cechami tego związku badawczego są zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej, redukcja tłuszczu, zwiększenie gęstości tkanki kostnej, a nawet usprawnienie funkcjonowania układu odpornościowego. Jest zgodny z pewnym segmentem aminowym naturalnego długołańcuchowego hormonu wzrostu. Sermorelin pomaga przekształcić nadmierną objętość GH przez wątrobę w IGF-1.

Ostatnio przeglądane